Teslimat ve İade Şartları

Temizlikdevi.com üzerinden yapılan ödemelerin geri iadesi yapılmaz, bir sonraki siparişte ödediği miktarı kullanma hakkı sağlar.

Temizlikdevi.com üzerinden verilen siparişlerin iptali ya da erteleme süresi sipariş tarihinden 2 iş günü öncesine kadardır. Aksi taktirde sitemize kayıtlı olan firmanın zararını gidermek için ücret iadesi yapılmaz ve bir sonraki temizliğe devredilmez.

Kişiye özel veya herkesi kapsayan promosyonlar hediye hizmet ya da indirimler hizmet iptali yada ertelemesinde bu özel şartları bir sonraki siparişinde tekrar kullanabilir.

Siparişimi iptal ettim, sipariş bedelini ya da yerine hizmetimi ne zaman ve nasıl geri alacağım?

İptal işlemi tamamlandığında tarafınıza e-posta ve sms ile bildirim yapılacaktır.

Kredi kartı, havale veya kapıda ödeme gibi alanlardan alınan ücretlerin geri iadesi yapılmamaktadır. Ancak bir sonraki siparişinizde herhangi bir kategoriden seçeceğiniz alanda kullanabilirsiniz.

Teslimat Süreci

Teslim süresini her firma bireysel olarak belirlemektedir. Sitemiz, firmaların teslim süresi bilgisi girişini zorunlu kılmaktadır. Firmaların, ürün teslim süresi, ilgili firmanın detay sayfasında görüntülenebilir.

Vakit!

Zamandan Tasarruf Edin
Artık Temizlik işi evlerde ofislerde ve iş yerlerinde temizlik şirketleri tarafından yapılarak zamandan kazanç elde edilmektedir. Buradan hareketle sunmuş olduğumuz temizlik faaliyetlerindeki hedef; Evlerde, bayanların ve ev halkının iş hayatından geri kalan zamanda, temizliğe harcayacakları zamanı, dinlenme ve eğlenmeye ayırarak kazanç elde etmeleridir.