Neden Üye Olmalıyım

TemizlikDevi.com Türkiye sınırları içerisinde hizmet veren ve sadece bünyesine sınırlı sayıda kaliteli ve güvenir firmaları kabul eden online temizlik platformudur. Temizlikdevi.com Ülkemizin 81 İlinin 957 ilçesinde ve 9 farklı kategoride hizmet vermekte olup, Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı online temizlik kuruluşudur.

neden?

Neden

Temizlikdevi.com online temizlik platformu size İl’inizde hizmet veren birçok firma arasından sadece güvenilir ve garantili olanlarını sizin için araştırır ve sorunsuz sipariş verebilmenizi sağlar.

Firmamız bu sistemi temizlik hizmet almak isteyen müşterilerimizin haklarını korumak için oluşturmuştur.

Temizlikdevi.com üzerinden dilediğiniz firmayı inceleyebilir size en mantıklı gelen firmalar ile çalışma sağlayabilirsiniz.

Sipariş esnasından, ürünlerinizin teslimatına kadar geçen sürede temizlikdevi.com yetkililerimiz bire bir hizmet takibi içerisinde yer alır, siz ve firmamızın iletişimini sağlar.

Temizlikdevi.com müşterilerimize verilen hizmetten memnun kalındı onayını alana kadar müşterilerimizin yapmış olduğu ödemeyi koruma altına alır.

Çalışma Sistemimiz

Müşterilerimiz bilgilerini girerek sisteme üye olur.

Müşterilerimiz hizmet almak istediği il ilçe ve kategori seçimini yapar

Sistem üzerinden alış veriş yapmak Temizlikdevi.com tarafından özenle seçmiş olduğumuz firmalar arasından incelemeler  yapar ve karar verdiği firma üzerinden sipariş sepetini oluşturur.

Ödemesini ister sistem üzerinden online isterse de kapıda ödeme seçenekleri arasında yapar.

Müşteri siparişleri sistem üzerinden Temizlikdevi.com ekibine aktarılır ve bu aşamadan sonra firma ile müşteri arasında gerçekleşecek olan hizmet aşamasını bire bir takip eder sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

Firma hizmet işlemlerini sorunsuz gerçekleştirdikten sonra Temizlikdevi.com tarafından ödemesini sistem üzerinden tahsil eder.


ÜYE OL

Vakit!

Zamandan Tasarruf Edin
Artık Temizlik işi evlerde ofislerde ve iş yerlerinde temizlik şirketleri tarafından yapılarak zamandan kazanç elde edilmektedir. Buradan hareketle sunmuş olduğumuz temizlik faaliyetlerindeki hedef; Evlerde, bayanların ve ev halkının iş hayatından geri kalan zamanda, temizliğe harcayacakları zamanı, dinlenme ve eğlenmeye ayırarak kazanç elde etmeleridir.