Neden Mağaza Açmalıyım

TemizlikDevi.com Türkiye sınırları içerisinde hizmet veren ve sadece bünyesine sınırlı sayıda kaliteli ve güvenir firmaları kabul eden online temizlik platformudur. Temizlikdevi.com ülkemizin 81 ilinin 957 ilçesinde ve 9 farklı kategoride hizmet vermekte olup, Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı kuruluşudur.

neden?

Neden

Her firma ile çalışma sağlayamayacağımız için bizim ile çalışan ilk firmalar arasında yer almalısınız.

Firmamız bu sistemi bulunduğu İl de hizmet veren doğru ve dürüst firmaların haklarını ve kalitelerini korumak için oluşturmuştur.

Temizlikdevi.com üzerinden siz firmalarımızın daha çok sipariş almaları için çok yüksek miktarlarda reklam bütçesi  oluşturmuştur.

Bu durum firmalarımızın mevcut müşterileri dışında extra kazanç sağlayıp, müşteri potansiyellerini arttırmalarını sağlayacaktır.

Çalışma Sistemimiz

Mağazalarımız sistem üzerinden hizmet vermek istediği İl ilçe ve kategorisini seçerek sisteme kayıt olur.

Müşterilerine sunmak istediği ürün guruplarının fiyatlarını belirler ve müşterilerinin tercihine sunar.

Sistem üzerinden alış veriş yapmak için sitemize gelen müşterilerimiz özel olarak seçmiş olduğumuz firmalar arasından incelemeler  yapar ve karar verdiği firma üzerinden sipariş sepetini oluşturur.

Ödemesini ister sistem üzerinden online isterse de kapıda ödeme seçenekleri arasında seçim yapar.

Müşteri siparişleri sistem üzerinden Temizlikdevi.com ekibine aktarılır ve bu aşamadan sonra firma ile müşteri arasında gerçekleşecek olan hizmet aşamasını bire bir takip eder sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

Firma hizmet işlemlerini sorunsuz gerçekleştirdikten sonra Temizlikdevi.com tarafından ödemesini sistem üzerinden tahsil eder.


MAĞAZA AÇ

Vakit!

Zamandan Tasarruf Edin
Artık Temizlik işi evlerde ofislerde ve iş yerlerinde temizlik şirketleri tarafından yapılarak zamandan kazanç elde edilmektedir. Buradan hareketle sunmuş olduğumuz temizlik faaliyetlerindeki hedef; Evlerde, bayanların ve ev halkının iş hayatından geri kalan zamanda, temizliğe harcayacakları zamanı, dinlenme ve eğlenmeye ayırarak kazanç elde etmeleridir.