Hakkımızda

Temizlikdevi.com Bulunduğunuz şehirlerdeki temizlik firmalarından Halı Yıkama, Kuru Temizleme, Ev Temizliği, İlaçlama gibi kategorilerde taksitli ve güvenli olarak temizlik siparişi vermenizi sağlar. 2017 yılında kurulan şirketimiz bir yıl gibi kısa bir sürede değerlemesini 5 Milyon TL'ye çıkarmayı başarmış ve siz müşlerilerimiz için kalite hizmet vermek amacı ile hizmetlerine devam etmektedir. Temizlikdevi.com 8 farklı kategoride hizmet vermekte olup, 60 şehirde 1,000'in üzerinde temizlik firması ile anlaşma sağlamıştır. Ayrıca hizmet verdiği kategori sayısı ve hizmet ağı ile de Türkiye'nin en büyük online temizlik platformudur. 

neden?

Neden Temizlikdevi.com
Talep etmeniz halinde internet üzerinden www.temizlikdevi.com sayfasını tıklayarak 7/24 ilinizdeki 8 farklı kategoride hizmet veren firmaları inceleyebilir, fiyatları karşılaştırabilir, istediğiniz firma ile 12 taksite varan güvenli ödeme sistemi üzerinden güvenle hizmet alabilirsiniz.

Ödeme Sistemi

İster online ödeme seçeneğinden bütün bankalardan kredi kartı İle taksitli ödeme yapın

İster kapıda ödeme seçeneğinden firmalara nakit ödeme yapın

Vakit!

Zamandan Tasarruf Edin
Artık Temizlik işi evlerde ofislerde ve iş yerlerinde temizlik şirketleri tarafından yapılarak zamandan kazanç elde edilmektedir. Buradan hareketle sunmuş olduğumuz temizlik faaliyetlerindeki hedef; Evlerde, bayanların ve ev halkının iş hayatından geri kalan zamanda, temizliğe harcayacakları zamanı, dinlenme ve eğlenmeye ayırarak kazanç elde etmeleridir.