GİZLİLİK POLİTİKASI

Son Güncelleme:Ocak 2018

İşbu Gizlilik Politikası, Temizlikdevi İnternet Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketinin  (Bundan sonra www.temizlikdevi.com olarak anılacaktır.) sitesi ile ilgili hizmetleri sunarken size dair kişisel bilgilerin nasıl kullanılacağı konusunda sizi bilgilendirmek için kaleme alınmıştır.

www.temizlikdevi.com bir marka olup bu site hakkındaki tüm hak ve yetkiler Temizlikdevi İnternet Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketine aittir.

www.temizlikdevi.com sitesinin Kullanıcı Sözleşmesi'nde ve işbu Gizlilik Politikası'nda belirtilen hizmetleri sunabilmek amacıyla kişisel bilgilerinizi işleyebileceğini, işbu siteyi ziyaret ederek kabul etmektesiniz.

Kullanıcılar site kapsamında kendileri tarafından ve kendi rızalarına tabi olarak paylaştıkları veya bildirdikleri her nevi bilgilerin kendilerine ait ve doğru olduğunu, aksi yöndeki taleplerin ve/veya iddiaların tek muhatap ve sorumlusunun bizzat kendileri olduğunu kabul ve taahhüt ederler. www.temizlikdevi.com sitesi olarak sitedeki teklif verenler, alıcılar ve satıcılar gibi diğer kişilere kişisel bilgilerinizi açıklamamanızı önermekteyiz. www.temizlikdevi.com sitesi olarak bu şekilde açıklanan kişisel bilgilerinizin üçüncü kişiler tarafından kullanılması ile ilgili bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

www.temizlikdevi.com sitesi olarak kişisel bilgilerinizi korumak için elimizden gelen çabayı göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

Kullanıcılarımızın paylaşmış olduğu kişisel ve gizli bilgilerin kullanım kapsamı Kullanım Koşullarında ve Üyelik Sözleşmesinde ayrıntılı düzenlenmiştir. Lütfen Kullanım Koşullarımızdaki Kişisel Bilgilerin Kullanımı kısmına bakınız.

Çerez kullanımı hakkında da Kullanım Koşullarımızda ayrıntılı açıklamayı bulabilirsiniz.

Kullanıcılar, Üyelik/Kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman sisteme giriş yaparak güncelleyebilirler. Bu konuda taleplerinizi ayrıca sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşarak da iletebilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede değerlendirilerek uygulamaya alınacaktır.

 

Bizi Seçtiğiniz İçinTeşekkürler      

www.temizlikdevi.com

 

Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı, Bildirim ve Diğer Tüm Talepleriniz İçin:

destek@temizlikdevi.com

Vakit!

Zamandan Tasarruf Edin
Artık Temizlik işi evlerde ofislerde ve iş yerlerinde temizlik şirketleri tarafından yapılarak zamandan kazanç elde edilmektedir. Buradan hareketle sunmuş olduğumuz temizlik faaliyetlerindeki hedef; Evlerde, bayanların ve ev halkının iş hayatından geri kalan zamanda, temizliğe harcayacakları zamanı, dinlenme ve eğlenmeye ayırarak kazanç elde etmeleridir.